ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ” ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ЯСІНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

22.02.2024 року в рамках II етапу “Пліч-о-пліч “Всеукраїнські шкільні ліги” у Ясінянській територіальній громаді відбулися спортивні змагання з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Ясінянської селищної ради.
Перед початком гри прозвучав гімн України та хвилина мовчання. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради Степан Штефуряк привітав всіх учасників з початком змагань, побажав удачі та перемоги найкращій команді. У II етапі взяли участь 4 заклади освіти Ясінянської громади. Всі учні активно включилися в гру, продемонстрували хорошу фізичну підготовку, техніку та швидкість. Всі команди на полі були злагоджені, впевнені та намагалися бути одним механізмом, щоб перемогти та бути першими.
Серед учасників змагань перше місце зайняла команда – Ясінянського ЗЗСО I-III ступенів №2, яка буде представляти нашу громаду в ІІІ етапі (районному), друге – Лазещинського ЗЗСО I-III ступенів, третє – Ясінянського ЗЗСО I-III ступенів №1. Начальник відділу освіти культури молоді та спорту Ясінянської селищної ради – Степан Штефуряк та головний спеціаліст – Михайло Тимчук нагородили учасників змагань грамотами медалями, кубком та призами. Дякуємо всім хто взяв участь у спортивних змаганнях, та допомагає у розвитку спорту в нашій громаді. Слава Україні, Слава ЗСУ!