ВСЕУКРАЇНСЬКІ ОЛІМПІАДИ В ЯСІНЯНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Основне завдання сучасної освіти – навчити дітей здобувати освіту, сприяти розвитку всебічно обдарованої особистості, здатної критично мислити, бути конкурентоспроможними, креативними. Цьому сприяють різноманітні заходи, зокрема проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад, які стимулюють інтерес школярів до поглибленого вивчення предметів, сприяють розвитку обдарованих учнів та допомагають у виборі майбутньої професії.
У період з 20 листопада по 16 грудня 2023 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації – Закарпатської обласної військової адміністрації від 13.11.2023 №702 «Про проведення ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023/2024 н.р. було організовано та проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 273 учні закладів загальної середньої освіти Ясінянської територіальної громади з яких 55 учасників вибороли 1, 2 та 3 місця. Кращі з поміж переможців будуть брати участь в ІІІ (обласному) етапі.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні, нових звершень, творчого натхнення і гарних результатів в подальших етапах. Дякуємо усім вчителям, які щоденно навчають, підтримують та вірять у своїх учнів!