ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Українська мова одна з наймилозвучніших мов світу. 27 жовтня державне свято – День української писемності та мови. Свято розвитку рідної мови, яке відзначається з 1997 року на честь українського літописця Нестора.
Незважаючи на повітряні тривоги, розквітає українська мова! Мова – найдорожче добро, найбільша цінність волелюбного українського народу, духовий скарб нації.
Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави.
Бажаємо всім оберігати, шанувати, плекати, розвивати українську мову. Зичимо успіхів, мирного неба і перемоги в ім’я славної України.
В День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть узяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.