ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ “УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2024”

Відбувся перший тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2024” у Закарпатській області. Конкурс був спрямований на пошук нових педагогічних ідей, удосконалення методики викладання навчальних предметів, організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання, виявлення творчих, компетентних педагогів Нової української школи.
Перший тур конкурсу проводився у номінаціях: „Географія”, „Образотворче мистецтво”, „Українська мова та література”, „Фізика” 18 – 22 грудня 2023 року та 28 – 29 лютого 2024 року у два етапи: відбірковий етап – дистанційна форма проведення, фінальний етап – очна форма проведення, на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
Переможцем першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2024” у номінації „Українська мова та література” стала – Романюк Ірина Іванівна, учитель української мови та літератури Лазещинського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Ясінянської селищної ради.
Лауреатом першого туру, яка посіла третє місце у першому турі всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2024” у номінації „Образотворче мистецтво” стала – Архіпова Мар’яна Іванівна, учитель образотворчого мистецтва Ясінянського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 2 Ясінянської селищної ради.
Ми щиро пишаємось досягненнями наших педагогів! Бажаємо Вам подальших успіхів і здобутків, невичерпної енергії та творчої наснаги у Вашій благородній просвітницькій, освітній справі. Ми пишаємось вами! Та бажаємо удачі, наснаги, натхнення та перемоги Романюк Ірині Іванівні у наступному етапі конкурсу!