В ЯСІНЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ЗАХІД ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ “ШКІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ”

05 березня 2024 року на базі Ясінянського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, відбувся інтерактивний навчальний тренінг(воркшоп)”UChange SPB: Школа мрії” проєкту “Шкільний громадський бюджет”. Шкільний громадський бюджет впроваджуються в Ясінянській громаді за експертно-методичної підтримки РЄ в партнерстві з ФРГС.
У тренінгу взяли участь, учні та представники конкурсної комісії 5 закладів загальної середньої освіти, які беруть участь в проєкті ШГБ. Під час заходу в розважальному форматі учні навчальних закладів та вчителі ознайомились детально з ШГБ, як правильно організувати, провести етапи проєкту, ознайомились з написанням проєктів, були ознайомленні з нормами положення, обговорили власні ідеї та напрацювання щодо проєктів.
На учасників проєкту ще очікує 2 онлайн-тренінги під час яких учні дізнаються про написання кошторисів їхніх проєктів, та проведення правильної промокаційної кампанії для них.
Вдячні всім хто долучається до організації, реалізації проєкту “Шкільний громадський бюджет в Ясіняснькій громаді” та Форум розвитку громадянського суспільства і Рада Європи: громадська участь.