В ЯСІНЯНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНУ ГРУ “СОКІЛ”(“ДЖУРА”)

30.05.2023 року в Ясінянській територіальній громаді у с.Кваси відбулося літнє таборування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед учнів середньої ланки закладів загальної середньої освіти Ясінянської селищної ради. У програмі літнього таборування були чотири залікові конкурси:
Впоряд;
Відун;
Туристична смуга перешкод;
Стрільба;
Разом із ,конкурсами були проведені навчальні вишколи:
Рятівник;
Збірка, розбірка АК.
Учні були задіяні одночасно на 6- х локаціях. Також, для учнів була проведена руханка, перетягування линви, відбувся танець єднання “Гуцулка” та під кінець заходу джурята, та всі присутні заспівали пісню “Марш ЗСУ”.
Всі учасники отримали нові знання та навички, позитивні емоції, та із радістю та зацікавленістю проходили кожний конкурс та вишкіл. До літнього таборування були запрошені військові, священик та поліцейський офіцер громади.
Найактивнішим та найспритнішим став рій “Бандерівці” Лазещинський ЗЗСО;
2 місце – “Козацький рід” Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ №2;
3 місце – “Незламні” Квасівський ЗЗСО.
Всі учасники були відзначені грамотою та шевронами гри за участь.
Нагородили учасників заступник селищного голови Сергій Тимощенко, та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Степан Штефуряк.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту окремо висловлює подяку за організацію та проведення гри Центру позашкільної освіти та Квасівському ЗЗСО Ясінянської селищної ради, всім учасникам та організаторам хто долучився до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” “Джура”. Слава Україні, Слава ЗСУ.