ЗИМОВЕ ТАБОРУВАННЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” “ДЖУРА” В ЯСІНЯНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

26.01.2024 року на базі Ясінянського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 згідно з календарним планом Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) було проведено зимове таборування, присвячене Дню Соборності України, 105 річниці Гуцульської Республіки та Дню пам’яті Героїв Крут.
Захід розпочався з гімну України, хвилини мовчання та привітання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради. В патріотичному заході взяли участь 6 роїв закладів загальної середньої освіти Ясінянської селищної ради :
“ЦВІТ НАЦІЇ” -Квасівський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
“ГАЙДАМАКИ” – Лазещинський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
“ІМ.ІВАНА БОГУНА” – Чорнотисянський ЗЗСО І-ІІІ ст.;
“БАНДЕРІВЦІ” – Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1
“СЕРЦЕ ПАТРІОТА “- Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2;
“ГАЙДАМАКИ” – Ясінянський ЗЗСО І-ІІ №3;
Для учасників гри “Сокіл” “Джура” було організовано 5 конкурсів: “Впоряд”, “ВІдун”, “Човниковий біг”, “Командний будівельник”, “Переправа в кільці”. Всі команди на своїх локаціях проходили завдання відповідально, впевнено та злагоджено.
Перемогу в грі “Сокіл” (“Джура”) отримав рій “ЦВІТ НАЦІЇ” Квасівського ЗЗСО I-III ступенів, ІІ місце отримав рій – “ГАЙДАМАКИ” Лазещинського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІІ місце – рій “ім.Івана Богуна” Чорнотисянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради Степан Штефуряк та заступник селищного голови Сергій Тимощенко нагородили переможців призами. Всі учасники показали командний дух та патріотизм.
Дякуємо всім, хто взяв участь у грі “Сокіл “Джура”, та сприяє розвитку патріотичного виховання у Ясінянській територіальній громаді!