З 14 по 17 травня 2024 року на гірськолижному курорті “Драгобрат” проходив II етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)-2024.

Захід розпочався з хвилини мовчання,державного гімну України та благословіння священника Крістіана храму Преображення Господнього смт.Ясіня,ур.Плитоватий.
Участь у грі взяли 6 закладів загальної середньої освіти Ясінянської селищної ради. З кожного закладу участь брали 2 рої молодшої та старшої ланки. Заліковими
видами змагань були “Впоряд”,”Відун”,стрільба з пневматичної гвинтівки, туристична смуга перешкод ,метання гpанати в ціль. Також на літньому таборуванні були вишколи: збірка ,розбірка АК, медицина, та техніка безпеки поводження в горах.
Всі учасники показали високий рівень підготовки ,набули корисний досвід та гідно представили свій заклад, продемонстрували волю до перемоги!
За загальним результатом було визначено переможців серед учнів середньої ланки:
І місце — “Цвіт нації”(Квасівський заклад загальної середньої освіти I-IIIст.,Ясінянської селищної ради) ;
ІІ місце — “ім.Тараса Шевченка” (Лазещинський заклад загальної середньої освіти I-IIIст.,Ясінянської селищної ради);
ІІІ місце — “Едельвейс” (Ясінянський заклад загальної середньої освіти I-IIIст.,№1 Ясінянської селищної ради).
Cеред учнів старшої ланки:
І місце — “Козацький гарт” (Ясінянський заклад загальної середньої освіти I-IIIст.,№1 Ясінянської селищної ради);
ІІ місце — “Незламні” (Квасівський заклад загальної середньої освіти I-IIIст.,Ясінянської селищної ради);
ІІІ місце — “ім.Пилипа Орлика” (Ясінянський заклад загальної середньої освіти I-IIIст.,№ 2 Ясінянської селищної ради).
Селищний голова Делятинчук Андрій Іванович та начальник відділу освіти, культури ,молоді та спорту Ясінянської селищної ради Штефуряк Степан Васильович нагородили учасників ( медалями, грамотами, шевронами та гвинтівкою).
Учні таборувалися з 14 по 16 травня, де на них щодня чекали цікаві навчання та випробування.
Дякуємо адміністрації та колективу Ясінянського закладу загальної середньої освіти №1 за допомогу у організації та сприянню проведення заходу,та всім закладам освіти за загальну підтримку та активну участь.
Патріотичне виховання завжди відіграє велику роль для учнів, адже це виховання дітей в якому проявляється любов до батьківщини, до рідного краю, повага до свого ближнього, та саме головне навчає бути справжнім патріотом!
Слава Україні! ????????
Слава ЗСУ!????????