Консультативно-методичний практикум для вчителів математики

Перехід на дистанційне навчання став доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу – вчителів, учнів та їхніх батьків.

З метою обміну  досвідом щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання 03 березня 2021 відповідно до плану роботи Рахівського ЦПРПП у форматі ZOOM-конференції відбувся консультативно-методичний практикум для вчителів математики з проблеми  «Дистанційне навчання. Як зробити урок цікавим для всіх»,  в якому взяли участь 48 вчителів  математики району.

Із привітанням до учасників онлайн – консультування звернулася  директор Рахівського ЦПРПП  Наталія Капустяк, яка окреслила коло питань, що розглядатимуться під час зустрічі. Вона ознайомила присутніх з використанням на уроках інтерактивних онлайн-дошок Linoit,   Google Jamboard, Classroomscreen,  Padlet  та MIRO.

Власним досвідом роботи з використання засобів онлайн навчання на уроках математики поділилися переможець та лауреат  першого (зонального) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» Віталія Ференц, вчитель Ясінянського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Ясінянської селищної ради і Іванна Штефанюк, вчитель Косівсько-Полянського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Великобичківської селищної ради.

На завершення заходу голова районного методичного об’єднання, учитель математики, заступник директора з НВР  Квасівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Ясінянської селищної ради Віктор Папарига ознайомив присутніх із планом заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року та поділився досвідом впровадження STEM-освіти у закладі освіти.