ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День Святого Миколая – день святкування та вшанування пам’яті християнського святого Миколая (Чудотворця). День Святого Миколая відзначається християнськими церквами 6 грудня (за григоріанським та новоюліанським календарями). За юліанським календарем у XX—XXI століттях свято припадає на 19 грудня. За традицією, цієї ночі Святий Миколай залишає чемним дітям подарунки під подушками. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями та вкидають їх у поштову скриньку, або кладуть на вікно. Чемні діти знаходять під подушкою чи в інших місцях подарунок.

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради спільно з Ясінянською селищною радою було закуплено 2131 подарунок для установ відділу освіти на суму – 275 384.90 грн.

Подарунки отримали заклади дошкільної освіти, заклади загальної середньої освіти, Ясінянська школа мистецтв, комунальний заклад “Центр позашкільної освіти”, Інклюзивно-ресурсний центр, дитячо-юнацька спортивна школа Ясіняської селищної ради.