ПРИЗОВІ МІСЦЯ ЗЗСО ЯСІНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У ОБЛАСНОМУ ТРЕНІНГУ У РАМКАХ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)- ГРИ ВІКТОРИНА “ВІДУН”

6 листопада 2023 року відбувся обласний інтелектуальний тренінг у рамках гри „Сокіл” („Джура”) – гра-вікторина „Відун”. Захід відбувся в онлайн форматі і зібрав величезну кількість охочих випробувати себе на знання історії України, героїчне минуле і сучасне українського народу.
На гру зареєструвалися рої старшої та середньої вікової груп з усієї Закарпатської області. Учасники гри впродовж визначеного часу мали відповісти на питання навчальної програми з „Історії України” для закладів загальної середньої освіти, військової тематики тощо. Оскільки гра-вікторина „Відун” відбувалася онлайн, то кожен рій мав також можливість перевірити себе на відповідність одному з ключових принципів гри „Джура” – шляхетність і доброчесність.
Після опрацювання усіх результатів найкращим знавцем історії України у середній віковій групі став:
– рій ім.Петра Конашевича-Сагайдачного Чорнотисянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ясінянської селищної ради Рахівського району.
Також третє місце у середній віковій групі зайняв:
-рій імені Івана Богуна Чорнотисянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ясінянської селищної ради Рахівського району.
Щиро вітаємо рої Чорнотисянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ясінянської селищної ради з таким досягненням, бажаємо Вам нових злетів та ще більше перемог!