ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД

Олімпіада – це одна з найважливіших форм позакласної роботи, яка сприяє розвитку пізнавальних інтересів учнів. Це берегиня духу гідного змагання. Метою проведення таких змагань є виявлення здібних, талановитих дітей, здатних виявити свою особистість. Участь у ній залишається в пам’яті школяра надовго, іноді на все життя. Закарбовуються успіх перемоги, радість відкриття в собі пізнавальних можливостей, з’являється прагнення до творчих досягнень, до самоосвіти.

З 20 листопада по 06 грудня 2023 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради частково проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023/2024 навчальному році  з таких предметів (екологія, історія, англійська мова, географія, німецька мова, математика, українська мова і література, хімія, біологія, французька мова, інформатика). У олімпіадах взяли участь учні із 6 закладів загальної середньої освіти Ясінянської територіальної громади.

Дякуємо усім учасникам, що знайшли в собі сили у цей нелегкий час позмагатися та продемонструвати свої знання. Дякуємо педагогам, які навчають дітей, попри різні перешкоди, бо розуміють, що розвиток юних талантів не можна ставити на паузу навіть під час війни.