СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

14.09.2023 року на базі Чорнотисянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулись спортивні змагання присвячені Дню фізичної культури та спорту.
Захід розпочався з Державного Гімну України та хвилини мовчання вшанування загиблих героїв. Далі з вітальними словами виступили селищний голова Делятинчук А.І., голова Рахівської районної профспілки Студеняк Т.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Штефуряк С.В., які вручили подяки і грамоти вчителям пенсіонерам, вчителям фізичної культури та спорту. Під час вітального слова селищний голова та керівники навчальних закладів вшанували загиблих героїв біля меморіальної дошки.
Всі заклади освіти було поділено жеребкуванням на групи. Команди закладів освіти складались з учнів та педагогічних працівників закладу. Вони змагались у трьох видах спорту – футбол, волейбол, настільний теніс.
За результатами змагань та найбільшою кількістю очок посіли команди:
?Перше місце – Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;
?Друге місце – Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2;
?Третє місце – Лазещинський ЗЗСО І-ІІІ ст.
Всіх учасників змагань було нагороджено грамотами, медалями та призами!
Дякуємо всім учасникам змагань за участь, жагу до перемоги та професіоналізм, дякуємо всім хто долучився до організації та проведення даного заходу, дякуємо ЗСУ, що маємо змогу проводити такі заходи в нашій територіальній громаді!
СЛАВА УКРАЇНІ, СЛАВА ЗСУ!