ЩИРО ВІТАЄМО ГАФІЯК АННУ ВОЛОДИМИРІВНУ ЛАУРЕАТ ПІСЕННОЇ ПРЕМІЇ “ГАЛИЦЬКИЙ ШЛЯГЕР”

Щиро вітаємо Гафіяк Анну Володимирівну з тим, що вона стала лауреатом народної пісенної премії “Галицький шлягер” з піснею “Свята Земля” музика Володимира Домшинського, слова Романа Бойчука. Це відбулось у м. Львів, гала – концерт Всеукраїнської народної пісенної премії “Галицький шлягер”. Телефестиваль проходив в рамках “Захистимо Україну піснею”. Під час концерту було зібрано 27989 грн. на потреби ЗСУ.
Телефестиваль “Галицький шлягер” – це колиска української культури. Це її багатство і колорит. Адже саме на його сцені народжуються нові українські шлягери, звучать добре відомі хіти, українська музика, поезія та пісня летять до людей на музичних крилах.
Нехай ця перемога стане важливою сходинкою у подальшому зростанні й розквіті Вашої творчості ! Бажаємо досягти поставлених цілей, не зупинятися перед перешкодами та завжди бути впевненим у своїх силах. Шануємо Ваш багатогранний талант та відданість справі життя. Міцного здоров’я Вам, нових злетів та Божої благодаті. Наша територіальна громада пишається Вами!